Що не можна робити, якщо телефон впав у воду. Найпопулярніша помилка кожного

Літо – це час, коли ми значно більше контактуємо з водою. А значить ймовірність випустити з рук свій смартфон стає значно вищою. Які помилки ми допускаємо в такому разі та як правильно діяти, якщо ваш гаджет потрапив до води?

Насамперед варто зазначити, що зайва волога – це найгірше для будь-якого електронного девайсу. Тому аби смартфон прослужив максимально довго, треба намагатись вберегти його від води в першу чергу. Але якщо раптом телефон впав у воду, то ні в якому разі не можна його вмикати! “Це є самою популярною помилкою, якої допускається кожен”, – пояснили експерти інформаційної агенції CursorInfo. Справа в тому, що якщо ви увімкнете телефон в такому стані, то може відбутись замкнення і перегрів, який здатний повністю зіпсувати ваш пристрій.

Друга помилка, якої допускаються багато людей – це “трясіння” і намагання висушити смартфон – увага! Не слід використовувати фен для цієї функції. Так ви можете тільки погіршити ситуацію і значно пошкодити чутливі елементи, що знаходяться всередині гаджету. А трести з усіх сил – означає тільки те, що вода потрапить до важкодоступних місць і звідти її витягнути стане просто неможливо.

Дехто після потрапляння смартфона до води – відразу намагається розібрати його. Цього робити аж ніяк не потрібно, особливо якщо ви не маєте навиків розбирання та збирання таких пристроїв. Краще доручити це спеціалісту.

Дамо пораду, що краще за все зробити, якщо телефон промок: потрібно його вимкнути, витягнути акумулятор, обгорнути в серветку і залишити для повного висихання. А ще краще – якнайшвидше віднести до сервісного центру чи у найближче місце, де надають послуги ремонту електроніки.