Покупки з розумом: експерти дали одну просту пораду щодо економії грошей

Джерело: unian.ua

Економія грошей може здатися недоцільною, але в нинішньому світі важлива як ніколи. В умовах зростаючої інфляції і подорожчання товарів навчитися робити покупки з розумом допоможе уникнути непотрібних витрат.

Видання Parade пише, що теоретично економія грошей – це чудово, але полювання за вигідними покупками може здатися непосильним завданням.

“Хоча пошук вигідних покупок може зажадати додаткового часу і зусиль, є кілька корисних технічних інструментів, які зроблять цю роботу за вас”, – експертка з економії грошей Андреа Уороч.

Розширення для браузера залишають більше місця у вашому розкладі і менше місця у вашому гаманці. Крім того, вони допомагають орієнтуватися в мінливому просторі онлайн-покупок.

“Більшість розширень для браузерів безкоштовні, їх можна знайти в магазинах розширень вашого улюбленого браузера”, – каже Куміко Лав, експертка по грошах, ведуча програми The Budget Mom.

Щоб користуватися розширеннями для браузерів, не обов’язково бути технічним фахівцем.

“Розширення легко встановлюються”, – каже Лав. “Ви просто шукаєте потрібне вам розширення, і на екрані з’являється список опцій. Коли ви натиснете на нього, у вас з’явиться можливість додати його в Chrome або інший браузер, яким ви користуєтеся”.

Як перевірити, чи безпечне розширення для браузера

  1. Перед завантаженням перевірте сайт розробника. Переконайтеся, що вони є легітимними.
  2. Обов’язково прочитайте опис розширення. Шукайте сумнівні фрази на кшталт “відстеження інформації”, “обмін даними” тощо.
  3. Пошукайте відгуки в Інтернеті.

Названо одну помилку, якої необхідно уникати

“Недоліком розширень для браузера, що дають змогу заощаджувати гроші, є менталітет FOMO”, – каже Лав. “Коли ви знаєте, що знайдете вигідну пропозицію, вам хочеться вирушити за покупками, навіть якщо ви не планували нічого купувати”.

У деяких покупців пальці працюють швидше, ніж свідомість.

“Якщо ви не можете встояти перед розпродажами, видаліть інформацію про платежі, що зберігається в акаунтах інтернет-магазинів, вимкніть push-сповіщення в додатках, які надсилають сповіщення про появу нового товару або розпродаж, і відпишіться від розсилок магазинів, які надсилають сповіщення про привабливі пропозиції”, – рекомендує Уорок.

Наплив поганих новин та інші стреси можуть спровокувати емоційні покупки, особливо якщо на очі попадеться вигідна пропозиція.

Інші прості способи заощадити гроші

“Перший крок – просто відстежити, скільки ви витрачаєте в конкретному місяці, щоб знати, куди йдуть ваші гроші”, – каже Радхіка Дуггал (Radhika Duggal), колишній CMO в Super і колишній керівник Chase Bank. “Це стане вашим базовим бюджетом”.

Щойно ви це зробите, шукайте способи заощадити. Уникайте непотрібних речей. Також можете знайти можливість заощадити на щомісячних рахунках. Уникайте автоподовження підписок і страхових полісів – натомість проводьте переоцінку щоразу, коли настає час їх продовжувати.

“Не забудьте порівняти тарифи конкурентів і домовитися з поточними постачальниками послуг або замінити його, щоб заощадити і скасувати невикористовувані підписки”, – каже Ворок.

Зробіть економію щомісячною звичкою.

“Після того як ви визначили кожну можливість економії, встановіть мету щомісячної економії”, – радить Даггалл. “Відстежуйте свій прогрес у досягненні цієї мети, відзначайте свої перемоги і міняйте стратегію, якщо зіткнетеся з якимись перешкодами”.

Раніше УНІАН назвав 10 активів, які роблять людей багатими і дозволяють більше не працювати.