Масаж сухою щіткою: що це і як правильно робити
Самомасаж – найдоступніший і найефективніший спосіб підтримати здоров’я та красу шкіри
Масаж сухою щіткою – одна з найпопулярніших процедур у б’юті-блогерів. Його ще називають новомодним словом “драйбрашинг”. За якістю та тривалістю ефекту з цим варіантом домашнього догляду мало що може зрівнятися. Розповідаємо, навіщо він потрібний і як його правильно робити.
Для чого потрібний масаж сухою щіткою
- Підтримка лімфатичної системи. Вона є важливою частиною імунітету і складається з органів та лімфатичних вузлів, проток та судин, які транспортують лімфу по тілу. Багато лімфатичних судин розташовані близько до поверхні шкіри. Прихильники сухого масажу стверджують, що регулярні процедури допомагають стимулювати лімфострум, завдяки чому організм краще виводить токсини природним шляхом.
- Очищення пір. Додатковою перевагою стане очищення пір від жиру та бруду. Для обличчя слід використовувати м’яку суху щітку меншого розміру. Жорстка щетина, призначена для інших частин тіла, може лише зашкодити.
- Відлущування. Навіть після першої процедури ви помітите, як шкіра стала більш м’якою, гладкою та приємною на дотик. Щітка видаляє омертвілі клітини, природно відлущуючи епідерміс.
Як вибрати щітку для драйбрашингу
Читайте також: Пілінг в домашніх умовах: 3 простих рецепти
Постарайтеся торкнутися її в магазині, щоб підібрати оптимальну жорсткість щетини. Для початку краще взяти пом’якше, щоб точно не травмувати шкіру. Найм’якша щітка — із синтетичним ворсом, зроблена з кактуса — трохи грубіше, найжорсткіша — із щетини кабана. Форма може бути будь-якою, все залежить від вашої зручності. Комусь подобається довга ручка, завдяки якій легко масажувати спину, іншим зручніше з двома маленькими щітками, які можна надягати на руки. Перед першим використанням та після нього щітку потрібно промити і висушити.
Інструкція із застосування
Драйбрашинг — вкрай корисна б’юті-процедура. Робити її потрібно не рідше 1-2 разів на тиждень. Якщо у вас схильна до сухості шкіра — вистачить одного разу на 10 днів. Незважаючи на те, що такий вид масажу є одним із найдоступніших, у нього є низка протипоказань:
- варикоз
- наявність шкірних інфекцій та захворювань
- температура
- гіпертонія
Покрокова інструкція, як правильно робити масаж тіла сухою щіткою:
- Проводьте процедуру перед душем. Шкіра має бути суха, без лосьйону чи олії.
- Починайте зі стоп і плавно піднімайтеся до центру тіла. Потім повторіть цей же процес з руками: почніть з долонь і рухайтеся до центру.
- Золоте правило драйбрашингу – не потрібно терти. Рухи – рівні та швидкі, комбінуйте кругові біля суглобів із поздовжніми погладжуваннями гомілок, стегон, рук. Напрямок — завжди до серця і проти волосяних цибулин, це сприяє активації лімфотоку. Якщо при цьому шкіра трохи червоніє і поколює — нічого страшного, а от печіння і яскраві червоні плями — ознака того, що ви перестаралися.
- На чутливих областях (бікіні, живіт, пахви) слід зменшити тиск щітки. Якщо зона шиї та декольте у вас дуже чутлива, її краще не торкатися. Необов’язково масажувати і ділянку грудей.
- Душ допоможе позбутися відлущених частинок.
- Завершальний етап – заповнення рівня вологи, для чого можна використати крем або олію. Щоб вплинути на целюліт подвійним ударом, нанесіть антицелюлітний засіб. Завдяки пілінгу та посиленому кровообігу після процедури він вбереться та почне діяти швидше.
Раніше ми писали про гімнастику для обличчя: ефективні вправи, які варто спробувати.
Джерело: afisha.bigmir.net